top of page
  • Foto van schrijverSmart Ads

Kampioen in Marketing en Zaalvoetbal

Bijgewerkt op: 14 mrt.Verbetering voorbij de grenzenBij SmartAds gaat onze passie voor verbetering verder dan alleen de marketingwereld en sijpelt door naar de wereld van zaalvoetbal!Afgelopen seizoen was ons eerste seizoen. We betraden een nieuw speelveld door zowel een zaalvoetbalteam te sponsoren als erin te spelen. Wij geloven dat de principes van toewijding, teamwork en het nastreven van uitmuntendheid in elke levensarena beleefd moeten worden, of het nu gaat om marketingstrategieën of sport! Onze spelers hebben deze principes perfect uitgevoerd en ons eerste zaalvoetbalseizoen tot een succes gemaakt; we promoveerden en wonnen 3 andere trofeeën! Een groot dankjewel aan al onze spelers! Echt een prestatie van elke speler.Ons tweede seizoen is net begonnen, laten we er weer een geweldig seizoen van maken! Als je onze zaalvoetbalreis wilt volgen, kun je ons volgen op Instagram. We posten de resultaten daar na elke wedstrijd!

42 weergaven

Recente blogposts

Comentarios


bottom of page